Strona głównaFacebookGoogle+

Nasz zespół

Anna Chamera: Prawnik.

Maciej Urbanek: Radca Prawny.

Aleksandra Śląska: Aplikant radcowski.

Iwona Sadowska: Pośrednik Nieruchomości / Rzeczoznawca Majątkowy.

Kariera

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy. Udzielimy szerszych informacji.

O nas

Anna Chamera

W 2004 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2006 – 2010 odbywała aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zdobywała pracując w Kancelarii prawnej radcy prawnego Marcina Krajewskiego, następnie w Spółce partnerskiej Czarnik Porębski i Wspólnicy oraz w Kancelarii Pogorzelec Krassowska i Partnerzy. Posiada także doświadczenie zawodowe w obsłudze księgowo- windykacyjnej prowadzonej w Media Saturn Holding Sp. z o.o. oraz w obsłudze prawnej firmy kurierskiej DPD Polska Sp. z.o.o.
Specjalizuje się w obsłudze rynku nieruchomości. Przygotowuje umowy dotyczące obrotu nieruchomościami, świadczyła pomoc prawną na rzecz Spółki deweloperskiej JKJ Dewelopmen Jasiński Sp. J (później przekształconej w Victoria Dom S.A ), na każdym etapie jej działalności, począwszy od nabycia nieruchomości, poprzez pomoc w uzyskaniu decyzji administracyjnych warunkujących realizację projektów deweloperskich oraz projektowanie i negocjacje umów z uczestnikami procesu budowlanego, skończywszy na obsłudze sprzedaży lokali wraz z opracowaniem umów przedwstępnych oraz deweloperskich jak również dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu hipotecznego oraz wniosków wieczystoksięgowych.
Prowadziła postępowania administracyjne w zakresie zaskarżania decyzji ustalających wysokość opłat adiacenckich w procesach uregulowanych w ustawie o gospodarce nieruchomościami.
Pracowała także w Spółdzielni Mieszkaniowej w Stalowej Woli jak również uczestniczyła w postępowaniach egzekucyjnych prowadzonych przez Komorników Sądowych których przedmiotem była licytacyjna sprzedaż nieruchomości budynkowych (lokali mieszkalnych).
Od 2008 r. obsługuje prawnie jedną z warszawskich spółdzielni mieszkaniowych. Jak również prowadzi sprawy z zakresu prawa spółdzielczego i mieszkaniowego.
Anna Chamera posiada licencję zawodową Zarządcy Nieruchomościami jak również Dyplomy ukończenia Studiów Podyplomowych z Rzeczoznawstwa Majątkowego i Zarządzania Nieruchomościami, które ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Praktyka Anny Chamera skupia się również na doradztwie w zakresie rozwiązywania sporów, zarówno na etapie przed sądowym, jak i sądowym, w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

© by www.e-domprawny.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonał: Marcin Kowalski.