Strona głównaFacebookGoogle+

Nasz zespół

Anna Chamera: Prawnik.

Maciej Urbanek: Radca Prawny.

Aleksandra Śląska: Aplikant radcowski.

Iwona Sadowska: Pośrednik Nieruchomości / Rzeczoznawca Majątkowy.

Kariera

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy. Udzielimy szerszych informacji.

O nas

Maciej Urbanek

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pracę magisterską napisał pod kierunkiem prof. dr hab. nauk prawnych Zbigniewa Cieślaka (sędziego Trybunału Konstytucyjnego). Ukończył podyplomowe studia z zakresu funduszy strukturalnych i spójnościowych UE na UKSW oraz aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku.
Pracuje w języku angielskim i rosyjskim.
Posiada długoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej Klientów korporacyjnych, jak również osób fizycznych. Doświadczenie zawodowe zdobył w znaczących kancelariach prawnych oraz organach administracji publicznej i samorządowej. Ma duże doświadczenie w zakresie rozwiązywania sytuacji konfliktowych, w tym w sprawach dotyczących roszczeń z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek handlowych i prawa administracyjnego.
Prowadzi obsługę transakcji handlowych począwszy od opracowania strategii działania, negocjacji i przygotowania umów, poprzez nadzór nad ich zawarciem po ich wykonanie, a także wyegzekwowanie.
Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego.

© by www.e-domprawny.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonał: Marcin Kowalski.